Kategóriák
Termékek összehasonlítása

Nincs összehasonlítandó termék

James Harvest

James Harvest

A James Harvest Sportswear márka 1988-ban született meg az amerikai Chattanooga városában. A névadó, James Harvest egyike a legnagyobb amerikai baseball játokosoknak, akik még a második világháború előtt lettek híresek. 

A James Harvest Sportswear kollekciója az amarikai kollégiumi stílus és az ehhez kapcsolódó magas minőség jellemzi. Ezt tükrözi a modelleknél design, a minőség és funkcionalitás egysége.

A JH tervezőinek, gyártási szakemberinek megbecsülését jelzi, hogy egyre több nagy vállalt választja hivatalos formaruhának, "kommunikációs" eszköznek a James Harvest márkát.

CSZ: JH2134017

CSZ: JH2124008

CSZ: JH2134018

Twoville
Green

CSZ: JH2114005

Twoville Lady
Green

CSZ: JH2124005

Whailford Új
Green

CSZ: JH2114006

Whailford Lady Új
Green

CSZ: JH2124006

Portwillow TEE Új
Green

CSZ: JH2114008

JH Neptun Regular Új

CSZ: JH2135031

JH Neptun Modern Fit Új

CSZ: JH2135032

JH Neptun Lady Új

CSZ: JH2125033

JH Stoneton Lady Új
Green

CSZ: JH2124007

JH Stoneton Új
Green

CSZ: JH2114007

JH Sunset Lady Új

CSZ: JH2125034

JH Sunset Regular Fit Új
JH Sunset Modern Fit Új

CSZ: JH2135034

JH Greenville Lady Új

CSZ: JH2125036

JH Greenville Modern Fit Új
JH Lynn Új
Green

CSZ: JH2124003

CSZ: JH2115001

CSZ: JH2125032

JH Larkfold Lady Új

CSZ: JH2125031

JH Larkfold Új

CSZ: JH2135030

CSZ: JH2132022

CSZ: JH2122038

CSZ: JH2123027

CSZ: JH2113037

CSZ: JH2123028

CSZ: JH2113038

JH Baltimore Lady Új

CSZ: JH21213020

JH Baltimore Új

CSZ: JH2113030

JH Redding Lady Új

CSZ: JH2123023

CSZ: JH2113035

CSZ: JH2123025

JH Redding Új

CSZ: JH2113033

CSZ: JH2132023

CSZ: JH2122039

JH Tribeca Új

CSZ: JH2113032

JH Reno Új

CSZ: JH2113031

JH Tribeca Lady Új

CSZ: JH2123022

JH Reno Lady Új

CSZ: JH2123021

CSZ: JH2111033

CSZ: JH2121034

CSZ: JH2112511

CSZ: JH2112505

Töltés...
Please wait...

Bejelentkezés